fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

Audi A6 3.0 quattro

  • 30/10/2023
  • Shikime: 15
€14,400

Përshkrimi

Marka, Modeli : Audi A6
Cmimi : €14,400
Kilometrazhi : 217000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2013
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

2013 – Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro
⁣⁣✅Motorri: 3.0 TDI
✅Viti: 2013
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike⁣⁣
✅Kilometra: 217.000 Km⁣⁣ te certifikuar( me liber sherbimesh )
✅Targa: Dogane e Paguar⁣⁣ (Gati per Targa)
📂Lista e Opsioneve:
◾️Fener FULL LED MATRIX
◾️Sistem Audio BOSE
◾️KEYLESS GO
◾️Start-Stop me Button
◾️Baxho Xhami⁣⁣
◾️Sendiljet Para me Ngrohje ♨️+ Ftohje ❄️
◾️Sendiljet Mbrapa me Ngrohje ♨️
◾️Sendiljet Para Elektrike + Memorie
◾️Distronik
◾️Heads-Up Display (Shfaq KM ne Xham)
◾️Kamera Parkimi
◾️Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
◾️Driving Select (Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
◾️Auto HOLD
◾️Sensor Parkimi⁣⁣
◾️Sistem Navigimi⁣⁣
◾️Kompjuter Bordi⁣⁣⁣
◾️Kroskot me Ekran Digital
◾️Cruise Control
◾️Limitor Shpejtesie
◾️Stopa LED
◾️Klima 4 Zona⁣⁣
◾️Sensor Dritash
◾️Sensor Shiu
◾️Pasqyra me Palosje + Elektrike
◾️Pasqyra me Ngrohje
◾️Xhama Elektrik
◾️ESP / ABS ⁣⁣
◾️Dhe shume opsione te tjera…

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top