fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

AUDI A6 2014 3.0 NAFTE 14.000€

  • 22/10/2023
  • Shikime: 13
€14,000

Përshkrimi

Marka, Modeli : Audi A6
Cmimi : €14,000
Kilometrazhi : 250000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2014
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

Shitet Audi A6 2014 premium silver
🤜Viti :2014
🤜KM: 250.000 (origjinale)
🤜Ngjyra: gri
🤜Motorr : 3.0 nafte
🤜Sedilje lekure me memorie
🤜Goma super gjendje
🤜Limitator shpejtesie
🤜Sensor shiu
🤜Sensor dritash
🤜Sedilje me ngrohje para dhe mbrapa.
🤜Kamio automatike
🤜Komanda ne timon. Ngrohje timoni.
🤜 Navigator, Cd player, Bluetooth, Sd card, Sim card, Sinkronizim me portat dhe garazhdet automatike.
Makina eshte e gatshme per cdo kontroll ne servisin tuaj te besuar.
Tel: +355682666270
Cmimi : 14.000€

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top