fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

2015 Volvo S60

  • 22/10/2023
  • Shikime: 13
€11,300

Përshkrimi

Marka, Modeli : Volvo S60
Cmimi : €11,300
Kilometrazhi : 138000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2015
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

➡️ Shitet Volvo S60 2.5 Benzine/Gaz
Konsumi vetëm 600 lekë/100 km
250 hp AWD, 138’000 KM
Sediliet e para elektrike me ngrohje
Baxha xhami, Kroskot Dixhital i personalizueshem
CD& DVD Player, Keyless Entry
Lidhje e sistemit me internet dhe aplikacione, MultiMedia me USB, CD Player, MP3, Navigator,
AUX, USB Player, Bluetooth, Pilot Automatik
Timon Lekure Multifunksional
Disqe Alumini R17 me goma të sapo vëna.
Klima Automatike me 2 zona
ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS, Alarm, lsofix
Dogane e paguar & sapo targuar..
Impianti gazit 5 vjet garanci.
Xhama të errët para dhe mbrapa për 5 vjet.
Çmimi i diskutueshëm

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top