fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

2012 MERCEDES-BENZ CLS 550 AMG

  • 04/11/2023
  • Shikime: 44
€19,500

Përshkrimi

Marka, Modeli : Mercedes-Benz CLS
Cmimi : €19,500
Kilometrazhi : 200000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2012
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Benzinë
Vendndodhja : Shqipëri

CLS 550
Motorr 5.5 Benzine
Kamio Automat 9G (Jo 4 Matic)
Viti 2012
Kilometra 200,000 Origjinale Garanci
Navigator
Sedilje Me Ngrohje/ Ftohje
Sedilje Masazh/ Memorie
Airmatic /Sport / Cromfort
Baxha Xhami
Marshe Timon F1
Muzika Harman/ Kardon
Interior Lighting Ambient 3 Multicolor
Xhama Te Zi Para Mbrapa
Blind Spot Assist
Pasqyra Elektrike Blind Spot
Perde Orgjinale Elektrike Mbrapa
Distronic / Plus
Eco/ Sport/ Manual
Speed Lim Assist
Klima Zone 4
Kamera Parking
Sensor Parkimi Para Mbrapa
Fener Xeno Adaptive Bi Xenon
Fener Inteligjent
Disqe 19
Frenat / Tamburet / me Ftohje
Timon AMG Me Dridhje
Dogane Dhe Siguracion Te Paguara
Gjendje Perfekte E Gatshme Per Targim
Sherbimet E Kryera, Tambure Ferrora, Gomina Te Gjitha, 4 Goma Te Reja, Disqet E Frezuara
Cmimi: 19.500€
Tel: +355 67 2000 307
Adresa: Mullet Tirane

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top