fbpx
Duke u ngarkuar…
Për një përvojë më të mirë, ju lutemi ndryshoni browserin tuaj në CHROME, FIREFOX, OPERA ose Internet Explorer.
KONTAKTO

🔱 Bmw X5 🔱

  • 30/10/2023
  • Shikime: 17
€24,800

Përshkrimi

Marka, Modeli : X5 BMW
Cmimi : €24,800
Kilometrazhi : 140000 km
Tipi Postimit : Në Shitje
Viti i Prodhimit : 2014
Transmisioni : Automatik
Karburanti : Naftë
Vendndodhja : Shqipëri

🔱 Bmw X5 🔱

🔹️Forca mottorrike 》 3.5
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2014
🔹️Cmimi 》24.800€
🔸️Nr i kontaktit 》0699326111
🔹️Pershkrimi 》
Bmw X5 3.5xd me dogane te paguar dhe e targuar. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, sherbimet e bera, pa takse luksi dhe aktualisht ka 137.000 kilometra origjinale. Makina eshte e versionit full, panoramike, sensore dhe kamera parkimi, head up display, line assist, sedilje comfort luxury me memorie me ngrohje para mbrapa fryrje cfryrje, klima bi zona, interior light, xhama te zinj, keyless go, etj etj… Mundesi nderrimi.

Shpërnda
Shto tek të preferuarat
Raporto

Automjete Të Tjera

Top